„Róża i ludzie miasta” – wartości

Już w połowie czerwca pojawi się w księgarniach moja powieść „Róża i ludzie – miasta”. Zanim poznam Cię z Różą, chciałabym zaprosić Cię na spotkanie ze znaczeniami i wartościami, jakie niesie ta książka. Pozwól, że poszeleszczę Ci stronami przy uchu, by kilka najważniejszych elementów wysunęło się na przód 🙂

O czym jest powieść?

O poszukiwaniu miłości… do siebie samej. Czy nie byłoby wspaniale patrzeć na siebie bardziej przychylnym okiem? Wybaczać sobie pewne niedoskonałości i CENIĆ w sobie to, co dobre? Nie jest to łatwe, ale można do tego dążyć i dzięki temu pomóc sobie być szczęśliwym.

O walce ze skostniałymi przekonaniami, które ciągną w dół. Jest mnóstwo stwierdzeń, które uważamy za prawdziwe tylko dlatego, że inni się z tym zgadzają. Często staramy się sprostać wymaganiom, które z nich powstały, przez co tracimy energię i poczucie wartości.

O uwolnieniu potencjału. O możliwościach jakie drzemią w każdym z nas i drodze, jaką należy przejść, by do nich dotrzeć.

O kobiecości, tożsamości i emocjach. Wzajemne oddziaływanie tych trzech elementów sprawia, że kobieta jest niezwykle wrażliwą istotą, którą często targają wątpliwości.

Jeśli któryś z powyższych tematów jest Ci szczególnie bliski zacznij obserwować bloga, by dowiedzieć się więcej 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.