Róża w trzech odsłonach

Jest mi niezmiernie miło Was poinformować, że moja pierwsza powieść pt. „Róża i ludzie miasta” jest już dostępna w trzech odsłonach. Jeśli chcecie poczytać, o czym jest „Róża…” to możecie to zrobić tutaj. Poniżej kilka słów o tym, co możecie wykrzesać z każdej z wersji 😉

Pierwotna wersja: Papierowa.

Wszyscy sympatycy szelestu stron i zapachu świeżego druku nie zawiodą się. Książka w tej wersji ma 306 stron, a wyraźna i duża czcionka cieszy oczy każdego, kto po nią sięgnie. Dodatkowo, wydawnictwo postarało się o wyróżnienie fragmentów książki innym kolorem papieru, dzięki czemu każdy czytelnik odnajdzie się bez trudu przy zmianach wątków. Ciepło bijące z okładki świetnie oddaje nastrój powieści. Tę wersję można dostać na zamówienie w większości księgarń oraz empiku. Warto zapytać również w swojej bibliotece.

Druga wersja: Elektroniczna.

„Róża” w szarości czuje się znakomicie 🙂 Kolor ten świetnie koi zmęczone po całym dniu oczy, a kompaktowość nośnika sprawia, że można ją wszędzie zabrać i nie trzeba martwić się o zakładkę. Czcionka i ilość stron zależy tylko od Was i waszego widzi mi się. Wersja elektroniczna dostępna jest we wszystkich księgarniach elektronicznych.

Trzecia wersja: Audio.

Powieść czytana przez Panią Hannę Chojnacką-Gościniak nabiera nowej barwy. Jest wyrazista i pełna szczegółów, które można wychwycić tylko dzięki odpowiedniemu podkreśleniu przez lektora. Trzysta sześć stron zamienia się w siedem godzin i trzydzieści siedem minut. Poztcja ta dostępna jest w storytel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.