Róża i ludzie miasta

photo-1457369804613-52c61a468e7dDziś podzielę się czymś bardzo osobistym, choć muszę przyznać, że pewnie brzmi to trochę dziwnie dla każdego, kto czytał choć jedno moje opowiadania. 'Czymś jeszcze bardziej osobistym? To w ogóle możliwe??’ – chciałoby się zapytać. Odpowiedź brzmi: Tak. Dziś podzielę się z Tobą fragmentem mojego marzenia:) Zaczęłam pisać powieść i chciałam się nią z Tobą podzielić i usłyszeć Twoją opinię.

Po Twojej prawej stronie znajduje się miejsce na wpisanie e-maila pt. Pobierz fragment RiLM. Po uzupełnieniu na Twoją skrzynkę mailową zostanie wysłany fragment książki.

RILM przed premierąBędę Ci bardzo wdzięczna za napisaniu Twojej opinii na temat tego fragmentu.

Ps. Twój adres mailowy nie będzie nigdzie udostępniany ani wykorzystywany przez niecne moce;) Jedyne, czego możesz się spodziewać to powiadomień o publikacji nowych opowiadań lub wydarzeniach związanych z książką/blogiem.

18 Replies to “Róża i ludzie miasta”

    1. Przyznam szczerze, że chciałam pozostawić taki lekki niedosyt 😉 Cieszę się, że Ci się podoba:) Dziękuję za komentarz:)

  1. Stanowczo za krótki ten fragment 😉
    Z niecierpliwością czekam na możliwość „skosztowania” całej zawartości książki 🙂

  2. Wciągająca, zwariowana i bardzo kobieca. Skrywająca tajemnicę… Do pomyślenia i pośmiania się 🙂 Takie lubię 🙂

  3. Wciągająca i intrygująca fabuła , pełna wdzięku i drapieżności .Jak prawdziwa kobieta tajemnicza , pełna niespodzianek a zarazem bardzo kobieca i z pazurem. Czekam na więcej. Gratuluje Marto:)

  4. Od czasu przeczytania ” Powiastek filozoficznych ” Francois Voltaira do czasu przeczytania fragmentów pisanej przez Martę książki, nie miałem w ręku porównywalnego w formie i treści tekstu.Jesteś „Voltaorem” w spódnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.