Patronat nad tomikiem poezji „Krzyk” Rafała Mróz

Z przyjemnością informuję, że Dotyk Emocji został partnerem debiutanckiego tomiku wierszy „Krzyk” Rafała Mróz.

Zawsze wspominałam, że istnienie bloga ma na celu propagowanie uwalniania emocji, zdejmowania wszystkich masek i pozwoleniu sobie na bycie sobą. Właśnie w tą wizję idealnie wpisuje się twórczość Rafała. Co więcej, pięknie uzupełnia ‚dotykowy’ styl, wprowadzając męski punkt widzenia na uczucia, codzienność i siebie samego, jako człowieka.

Tomik to dziewięćdziesiąt trzy wiersze, w których można znaleźć szorstką prawdę o samotności i nieszczęśliwej miłości, szukaniu siebie i płaceniu za wrażliwość. Odnaleźć można w nim również determinacje w poszukiwaniu tej jedynej, różne oblicza miłości i poszanowania innych. W większości są to utwory, które przenikają człowieka, by wejść jak najgłębiej, do samej duszy, i tam zmierzyć się ze wszystkimi prawdziwymi przeżyciami, surowymi emocjami i obawami, które ma każdy z nas.

Hasłem promocyjnym tomiku będzie: „Męski punkt widzenia na emocje. Bez tematów tabu. Bez cenzury.” 

Tak, będą przekleństwa i tematy niewygodne. Tak, czasami możecie się zdziwić, że tak bezpośrednio można wplatać w wiersze takie słowa, takie sytuacje. To informacja dla tych wrażliwszych sympatyków www.dotykemocji.pl – w przypadku poezji Rafała trzeba być przygotowanym na wszystko 🙂

A oto okładka tomiku. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Monice Szołtysik za genialne ujęcie wizji autora, zwłaszcza, że różni się całkiem mocno od tego, co Monika tworzy na co dzień 🙂 Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej jej prac to zapraszamy na PAP&DEKEL-> tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

W jednym z kolejnych wpisów zaprezentuję kilka utworów Rafała. Możecie przyjrzeć się jego poezji również na naszym fanpage’u.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *