Patronat nad tomikiem poezji „Krzyk” Rafała Mróz

Z przyjemnością informuję, że Dotyk Emocji został partnerem debiutanckiego tomiku wierszy „Krzyk” Rafała Mróz.

Zawsze wspominałam, że istnienie bloga ma na celu propagowanie uwalniania emocji, zdejmowania wszystkich masek i pozwoleniu sobie na bycie sobą. Właśnie w tą wizję idealnie wpisuje się twórczość Rafała. Co więcej, pięknie uzupełnia 'dotykowy’ styl, wprowadzając męski punkt widzenia na uczucia, codzienność i siebie samego, jako człowieka.

Tomik to dziewięćdziesiąt trzy wiersze, w których można znaleźć szorstką prawdę o samotności i nieszczęśliwej miłości, szukaniu siebie i płaceniu za wrażliwość. Odnaleźć można w nim również determinacje w poszukiwaniu tej jedynej, różne oblicza miłości i poszanowania innych. W większości są to utwory, które przenikają człowieka, by wejść jak najgłębiej, do samej duszy, i tam zmierzyć się ze wszystkimi prawdziwymi przeżyciami, surowymi emocjami i obawami, które ma każdy z nas.

Hasłem promocyjnym tomiku będzie: „Męski punkt widzenia na emocje. Bez tematów tabu. Bez cenzury.” 

Tak, będą przekleństwa i tematy niewygodne. Tak, czasami możecie się zdziwić, że tak bezpośrednio można wplatać w wiersze takie słowa, takie sytuacje. To informacja dla tych wrażliwszych sympatyków www.dotykemocji.pl – w przypadku poezji Rafała trzeba być przygotowanym na wszystko 🙂

A oto okładka tomiku. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Monice Szołtysik za genialne ujęcie wizji autora, zwłaszcza, że różni się całkiem mocno od tego, co Monika tworzy na co dzień 🙂 Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej jej prac to zapraszamy na PAP&DEKEL-> tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

W jednym z kolejnych wpisów zaprezentuję kilka utworów Rafała. Możecie przyjrzeć się jego poezji również na naszym fanpage’u.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.